AMF REECE S4000 ISBH INDEXER İndekserli Ceket Kol Süs İlik Otomatı

  • Ceket kolları üzerinde tamamen dekoratif ve işlevsiz düğme delikleri dikmek için tasarlanmış yüksek hızlı elektronik olarak kontrol edilen zincir dikiş imitasyon manşonu ilik makinesi.
  • Zincir dikiş imitasyon manşonu ilik makinesi, her bir ilik arasında belirli mesafelerde otomatik olarak 8 taklit iliklere dikmek için programlanabilir. Makine kelepçeleri, bir manşet manşonundan 0 ila 20 derecelik bir açıda imitasyon düğme delikleri dikmek üzere ayarlanabilir.
  • Zincir dikiş imitasyon manşonu ilik makinesi, ayarları kolaylaştıracak kolay anlaşılır semboller ve grafikler kullanan geniş dokunmatik ekran ile sunulmaktadır. İsteğe bağlı lazer ışıkları, manşetin konumunu dikiş döngüsünün başlangıcında işaretler.
  • 3800 spm'ye varan yüksek dikiş hızı ve kısa dikiş döngüsü üretkenliği artırır ve tek pedallı elektronik çalıştırma operatör yorgunluğunu azaltır.

AMF REECE S4000 ISBH INDEXER İndekserli Ceket Kol Süs İlik Otomatı fiyatı

En uygun AMF REECE S4000 ISBH INDEXER İndekserli Ceket Kol Süs İlik Otomatı fiyatı almak için formu doldurabilir yada bizi arayabilirsiniz.

 

AMF REECE S4000 ISBH INDEXER İndekserli Ceket Kol Süs İlik Otomatı Teknik Servis

AMF REECE S4000 ISBH INDEXER İndekserli Ceket Kol Süs İlik Otomatı teknik servisi almak için formu doldurabilir yada bizi arayabilirsiniz.

Türkiyenin her yerine teknik servis hizmetimiz vardır.

İstanbul dışı servis taleplerinde ulaşım ve gerekirse konaklama ayrıca ücretlendirilir.

 

AMF REECE S4000 ISBH INDEXER İndekserli Ceket Kol Süs İlik Otomatı Yedek Parça

AMF REECE S4000 ISBH INDEXER İndekserli Ceket Kol Süs İlik Otomatı yedek parçaları için formu doldurabilir yada bizi arayabilirsiniz.

Daha Fazla Bilgi Edinin

Lütfen gerekli alanları doldurun size en kısa sürede cevap vereceğiz

Bizi hemen arayın +90 212 637 41 48

Adınız *
Telefon *
Mesajınızı yazın *
* Doldurulması zorunlu alanlar

Whatsapp